ЧОМУ ЕЛЕКТРИЧНІ ЗУБНІ ЩІТКИ ORAL-B?

Яка електрична зубна щітка найкраща для тебе?

ПОДІЛИТИСЬ

Яка електрична зубна щітка найкраща для тебе?

Стоматологи рекомендують електричні зубні щітки як один із найкращих способів покращення здоров’я ротової порожнини. Зрозуміти наявні варіанти – вагомий компонент вибору найкращої електричної зубної щітки для тебе.

Коли справа доходить до вибору електричної зубної щітки, найважливішим чинником, звісно, є ступінь чистоти, яку вона забезпечує. Хоча більшість електричних зубних щіток загалом забезпечують ретельнішу чистоту, ніж ручні щітки, деякі технології електричних зубних щіток є кращими, ніж інші.*

3D технологія чищення на противагу ультразвуковій технології

Існує два основні види електричних зубних щіток, між якими можна вибирати; ультразвукова технологія і 3D технологія чищення. Для того, щоб підібрати ідеальну зубну щітку, яка відповідатиме твоїм потребам, необхідно зрозуміти різницю між цими технологіями.

Дізнайся більше про 3D технологію чищення на противагу ультразвуковій технології

Як підібрати відповідну електричну зубну щітку для себе

Ми в Oral-B розуміємо, що не існує двох аналогічних ротових порожнин. Ми хочемо дізнатися про твої потреби щодо догляду за ротовою порожниною і запропонувати продукцію, яка забезпечить тобі найкращий результат чищення. Наші найновіші технології дають можливість застосовувати різні техніки чищення. Вони здійснюють моніторинг і відстежують твої успіхи, а ручка миттєво надає тобі зворотну реакцію. Ці моделі також мають під’єднання Bluetooth, завдяки якому твоя зубна щітка синхронізується з мобільним додатком та відстежує прогрес.

Переглянь такі характеристики:

  • Унікальна кругла насадка для зубної щітки розроблена на основі стоматологічного інструменту, вона обертається, руйнуючи більше нальоту, ніж звичайна зубна щітка.

  • Насадка 3D Чищення руйнує зубний наліт і, обертаючись, видаляє його.

  • До 48 800 рухів/секунду на противагу 600 рухам ручної зубної щітки.

  • Незалежне дослідження показало, що Oral-B працює ефективніше, ніж ручна зубна щітка та видаляє на 100% більше зубного нальоту.

  • Oral-B з часом покращує чищення з допомогою індивідуальних налаштувань.

  • Дорожній футляр, який дає тобі можливість завжди мати під руками ідеальні засоби чищення.

Дізнайся більше про те, як підібрати найкращу електричну зубну щітку

Коли справа доходить до вибору найкращої електричної зубної щітки, ситуація може видаватися дещо заплутаною. Коли ти вже знаєш, що для тебе важливіше – чи під’єднання Bluetooth®, чи кількість режимів чищення, які пропонує зубна щітка – правильну щітку підібрати не складно. Окрім того, Oral-B® – це бренд №1, який використовують стоматологи у всьому світі. Яку би щітку ти не обрав/ла, можеш щоразу очікувати на якісне чищення. Переглянь схему, наведену нижче, для того, щоб порівняти наші електричні зубні щітки Oral-B та підібрати ту, яка найбільше відповідає твоїм потребам.

Хочеш порівняти ціни усіх щіток? Дивися більше інформації про кожну електричну зубну щітку Oral-B.

Шукаєш електричну зубну щітку для своїх дітей?

Oral-B пропонує низку електричних зубних щіток, розроблених спеціально для дітей різного віку. Oral-B – це бренд зубних щіток №1, який рекомендують стоматологи по всьому світу.

Перетвори чищення зубів на розвагу для своїх дітей, завантаживши додаток Дісней Меджік Таймер від Oral-B. 90% дітей чистять зуби довше, якщо використовують цей додаток, призначений для покращення здоров’я ротової порожнини. За 9 місяців з моменту появи на ринку додаток Дісней Меджік Таймер подолав рубіж в один мільйон завантажень.

Дізнайся більше про електричні зубні щітки для дітей

Відгуки про електричні зубні щітки

Першокласні електричні зубні щітки Oral-B відзначають стоматологи, а також споживачі по всьому світу. Не забудь переглянути відгуки та рейтинги, які базуються на досвіді інших споживачів – таких, як ти.

Обираючи найкращу електричну зубну щітку, обери електричну зубну щітку Oral-B, щоб досягнути найкращих результатів.

«Цей продукт надзвичайно простий у користуванні, і завдяки ньому чищення зубів перетворюється на розвагу і є зовсім нескладним завданням. Мої зуби стали чистішими та гладшими завдяки цьому продукту». – д-р M. Джонсон