ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ

Усунення потемнінь емалі та варіанти для відбілювання

ПОДІЛИТИСЬ

Усунення потемнінь емалі та варіанти для відбілювання

Чи замислювався ти над усуненням потемнінь емалі? Потемніння емалі з’являються на зовнішній поверхні, і їх може спричиняти їжа, напої темного кольору чи тютюн. Читай далі і дізнайся, як усувати потемніння емалі.

Ти можеш запобігати появі нових потемнінь, уникаючи вживання їжі та напоїв, які призводять до потемніння емалі, або ж чистячи зуби одразу після прийому їжі.

Твоя зубна щітка усуває потемніння завдяки механічній дії щетинок на поверхні зубів. Окрім того, використання спеціальної зубної пасти для відбілювання може допомогти усунути потемніння емалі, оскільки така паста містить гранульовані частинки двоокису кремнію, які полірують поверхню зубів і відкривають чистішу та білішу емаль під потемніннями.

Поради щодо усунення потемнінь емалі

Потемніння Усунення потемнінь емалі можна усунутидосягати з допомогою декількох процедур відбілювання зубів:

  • Професійне відбілювання зубів у стоматолога

  • Постійне використання спеціальної зубної пасти з ефектом відбілювання

Чому емаль темнішає від кави

Кава може допомогти тобі збадьоритися зранку, але завдяки їй зуби не стануть білішими. З часом кава призводить до потемніння емалі, і ці потемніння можуть приносити тобі дискомфорт.

Зуби темнішають від кави, коли таніни, що містяться у каві, накопичуються на емалі. Правильна гігієна ротової порожнини може допомогти зменшити потемніння від кави, але цього не завжди достатньо. Деякі зубні пасти з ефектом відбілювання можуть усувати до 90% потемнінь на поверхні зубів за 14 днів. Але іноді тобі необхідно застосувати щось сильніше, щоб усунути потемніння від кави на зубах.

Варіанти для зубів із потемніннями від кави

Ти не мусиш жити з потемніннями від кави. Переглянь варіанти, наведені нижче, для покращення вигляду зубів із потемніннями від кави:

  • Радикальне відбілювання: Зубна паста Oral-B 3D White Люкс може допомогти покращити стан зубів, які містять потемніння від кави, і забезпечує помітні результати в аспекті відбілювання через сім днів використання.

  • М’яке відбілювання: Якщо зуби у тебе чутливі до відбілювання, то Oral-B 3D White Делікатна Білизна може допомогти тобі поступово покращувати зовнішній вигляд зубів із потемніннями від кави.

  • Поточне відбілювання: Зубна паста Oral-B 3D White Люкс Антитютюнова призначена для усунення потемнінь, спричинених їжею, напоями і тютюном, а також

  • Допоможе запобігти повторній появі потемнінь від кави на зубах. Скористайся зубною щіткою та зубною пастою після споживання ранкової кави. Незручно? Навіть ополіскуючи рот водою після пиття кави, ти можеш запобігти появі потемнінь на зубах і підтримувати білизну та яскравість зубів.