ЧОМУ ЕЛЕКТРИЧНІ ЗУБНІ ЩІТКИ ORAL-B?

Моменти, які варто врахувати при купівлі електричної зубної щітки

ПОДІЛИТИСЬ

Моменти, які варто врахувати при купівлі електричної зубної щітки

Правильна гігієна ротової порожнини необхідна не лише для забезпечення хорошого стану здоров’я зубів. Вона впливає і на твій загальний стан. З юного віку нас навчають, що зуби потрібно чистити постійно, щоб зуби та ясна були здоровими. Коли у 1930-х роках було винайдено зубні щітки з нейлоновими щетинками, у них не було багато функцій. Тепер кількість функцій просто вражає.

Загальновідомо, що електричні зубні щітки є ефективнішими, ніж ручні зубні щітки, і чимало стоматологів рекомендують своїм пацієнтам саме електричні зубні щітки для підвищення ефективності чищення. Якщо ти плануєш придбати електричну зубну щітку, існує чимало типів електричних зубних щіток, які мають цілу низку функцій та характеризуються широким ціновим діапазоном.

Як обрати електричну зубну щітку

Не всі електричні зубні щітки однакові, і те, яку з них ти обереш для себе, залежить від твоїх особистих уподобань та рівня комфорту. Обираючи з-поміж різних моделей, варто зрозуміти відмінності від різними видами електричних зубних щіток та їхньою технологією, щоб прийняти обґрунтоване рішення.

Обертальні насадки для зубних щіток обертаються, а коливальні насадки переміщуються з боку в бік. Деякі типи зубних щіток можуть також пульсувати, щоб насадка присувалася до зубів і відсувалася від них, одночасно обертаючись, що допомагає видаляти зубний наліт. Oral-B поєднує усі три технології у своїй обертальній/коливальній/пульсуючій технології, що допомагає видаляти до 100% більше зубного нальоту порівняно зі звичайною ручною зубною щіткою.

Ти можеш також обрати цілу низку спеціалізованих насадок для зубної щітки, залежно від своїх потреб щодо догляду за ротовою порожниною. Існує широкий вибір насадок для зубної щітки, які зроблять твій досвід чищення індивідуальним, адже кожна з них має свою перевагу:

Найпередовіша насадка для зубної щітки Oral-B CrossAction допоможе видалити до 100% більше зубного нальоту* завдяки ідеальному розміщенню щетинок під кутом

3D White допоможе відполірувати зуби, щоб вони стали білішими уже з першого дня. Вона забезпечує відбілювання завдяки видаленню потемнінь емалі з допомогою своєї полірувальної чашки

Чищення Для Чутливих Зубів забезпечує м’яке першокласне чищення* людям, у яких чутливі ясна, завдяки екстрам’яким щетинкам

Дія Нитки забезпечує ідеальне чищення між зубами* завдяки передовим щетинкам MicroPulse

* порівняно зі звичайною ручною зубною щіткою

Правильна електрична зубна щітка для тебе

Коли ти вирішив/ла, який тип електричної зубної щітки хочеш придбати, слід перевірити наявність різних режимів чищення, щоб налаштувати процес відповідно до своїх потреб. Для найкращого видалення нальоту щодня скористайся режимом щоденного чищення. Однак, можливо, у тебе чутливі ясна, і ти можеш скористатися режимом Для Чутливих Зубів, який задовольняє саме таку потребу, оскільки він передбачає менше рухів. Ти також знайдеш режим Pro-clean для продовження тривалості чищення зубів, що допоможе вичистити усі важкодоступні ділянки; режим догляду за яснами – для стимулювання кровообігу в яснах; режим відбілювання, яким допоможе тобі відбілити зуби; а також режим чищення язика, який допоможе вирішити проблеми з неприємним запахом із рота.

Різноманіття корисних функцій

Окрім усіх цих різних типів електричних зубних щіток, у різних моделях ти також знайдеш чимало корисних функцій. Одна спільна функція – це таймер для чищення, який допоможе тобі дізнатися, скільки часу слід чистити кожну ділянку ротової порожнини. Ще одна зручна функція, особливо, якщо у тебе чутливі ясна, – це датчик тиску. Те, що ти надміру тиснеш на зуби при чищенні, не сприяє видаленню більшої кількості зубного нальоту і може насправді завдавати більше шкоди твоїм зубам та подразнювати ясна. Ці датчики повідомляють, якщо ти застосовуєш надмірну силу, і подають світловий або звуковий. Найкращі моделі Oral-B автоматично зменшують швидкість, якщо ти надто сильно тиснеш, щоб допомогти захистити ясна. І нарешті, нова електрична зубна щітка Oral-B Джініес пропонує революційну перевагу: вона містить технологію відстеження положення, яка дає тобі можливість побачити, яку ділянку ротової порожнини ти вже почистив/ла, а яку – ще ні, щоб не пропустити жодної ділянки.