ЧОМУ ЕЛЕКТРИЧНІ ЗУБНІ ЩІТКИ ORAL-B?

Типи насадок для зубних щіток

ПОДІЛИТИСЬ

Вибір правильної насадки для зубної щітки у відповідності до твоїх потреб зробить щоденну процедуру чищення зубів приємнішою та ефективнішою.

Один зі способів переконатися, що ти обрав/ла найкращу насадку для своїх потреб – це ознайомитися з різними типами насадок. Насадка щітки – це верхня частина зубної щітки, до якої кріпляться щетинки. Обирай тип зубної щітки, який найкраще підійде для твого рота та дозволить тобі дістатися до всіх зубів.

Серед спеціалізованих типів насадок – такі:

Під кутом. Насадка для зубної щітки під кутом допомагає дістатися до внутрішньої поверхні зубів, зокрема, до внутрішньої поверхні нижніх та верхніх передніх зубів. У цих зонах може накопичуватися зубний камінь, оскільки у деяких людей туди важче дістатися за допомогою стандартної головки зубної щітки.

Компактна та Звичайна. Компактна насадка для зубної щітки менша, ніж звичайна, і має менше щетинок. Для деяких людей, особливо тих, у кого невеликий рот, компактні насадки зручніші в користуванні. Інші люди віддають перевагу звичайній насадці, тож ти можеш спробувати обидві і вибрати ту, яка найбільше тобі підходить.

Ти також можеш вибрати щітку з ергономічною ручкою або прогумованим руків'ям, яку легше тримати, а також різні типи розташування щетинок для чищення навколо зубів та між зубами, залежно від твоїх проблемних ділянок.

Підбери ідеальну змінну насадку

Усі наші змінні насадки забезпечують коливально-обертальні рухи, завдяки яким Oral-B® – це бренд №1 згідно з рекомендаціями стоматологів, однак є кілька ключових відмінностей, завдяки яким кожна насадка – унікальна. А оскільки всі наші насадки сумісні з усіма нашими ручками електричних зубних щіток, знайти для себе ідеальне рішення – легко.