ЧОМУ ЗУБНА НИТКА ORAL-B?

Як користуватися іригаторами

ПОДІЛИТИСЬ

ВАЖЛИВІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ ІРИГАТОРА:

Ми всі розуміємо, чому настільки важливо чистити зуби щодня. Також важливо використовувати зубну нитку, щоб видалити зубний камінь, який важко піддається видаленню, і залишки їжі між зубами, які можуть спричинити проблеми з яснами. Щоденне чищення зубів зубною ниткою може цьому запобігти. Іригатор для ротової порожнини може стати чудовим доповненням до твоєї процедури чищення зубів.

ЩО ТАКЕ ІРИГАТОР?

Іригатор – це пристрій для промивання ротової порожнини, що скеровує струмінь води у проміжки між зубами та вздовж лінії ясен, видаляючи залишки органічних речовин, наліт та бактерії. У поєднанні із зубною ниткою іригатор покращує щоденний догляд за ротовою порожниною. Крім того, це дбайливий та ефективний спосіб очищення коронок, брекетів, мостів і зубних імплантатів.

ЯК ПРАВИЛЬНО КОРИСТУВАТИСЯ ІРИГАТОРОМ?

Використання іригатора перед чищенням зубів зубною щіткою та ниткою може вивільнити залишки органічних речовин, завдяки чому їх потім буде легше усунути за допомогою зубної нитки. Використання іригатора після чищення зубів зубною щіткою та ниткою допоможе змити всі залишки органічних речовин у важкодоступних місцях. Іригатори дуже прості у використанні. Просто виконай такі прості кроки:

  1. Забезпеч джерело води – Можна підключити іригатор до крану з водою або налити теплої води у його контейнер.

  2. Розмісти – Розмісти насадку в роті, починаючи від корінних зубів, переміщуй іригатор, тримаючи його на деякій відстані від зубів та ясен, а не впритул до них. Можна нахилитися над раковиною, щоб не розбризкувати воду.

  3. Обери налаштування тиску та увімкни іригатор – На ньому буде кнопка включення або циферблат, що регулює тиск води. Починай з найнижчого тиску і поступово його збільшуй. Тиск води має бути високим, але комфортним для тебе. Можеш стиснути губи, щоб запобігти розбризкуванню води, але обов'язково стеж за тим, щоб вода стікала в раковину.

  4. Рухайся уздовж лінії ясен – Переміщаючись зуб за зубом, скеровуй струмінь води на лінію ясен та у проміжки між зубами. Твоя ціль – верхня частина зуба, лінія ясен та проміжки між зубами. Затримуй струмінь над кожним зубом упродовж двох секунд і з зовнішньої, і з внутрішньої сторони, поки не почистиш всі ділянки. Уся процедура займе близько двох хвилин.

  5. Спорожни контейнер – Закінчивши чищення, вимкни пристрій, вийми насадку з рота та злий воду, що залишилася. Несвіжа вода у контейнері може спричиняти ріст бактерій.

  6. Помий свій пристрій – Не забувай промивати контейнер іригатора після кожного використання, щоб забезпечити його гігієнічну чистоту.